Naturalna KĄPIEL ziołowa Nadeje - stawy, plecy 250 ml

42,99 zł
Brutto

Naturalna KĄPIEL ziołowa Nadeje - stawy, plecy 250 ml

Kąpiel ziołowa - relaksacja stawów i mięśni pleców.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, alkohol denat.,wyciągi ze świerku oraz z sosny, żywokostu, geranium, pąków topoli, wierzby, cynamonu, tui.

Ilość

  • Bezpieczne zakupy - dane szyfrowane protokołem SSL Bezpieczne zakupy - dane szyfrowane protokołem SSL
  • Wysyłka w ciągu 24h Wysyłka w ciągu 24h
  • Możliwość zwrotu produktu do 14 dni Możliwość zwrotu produktu do 14 dni

Naturalna KĄPIEL ziołowa Nadeje - stawy, plecy 250 ml

Kąpiel ziołowa - relaksacja stawów i mięśni pleców

Relaksuje mięśnie, odświeża skórę i daje przyjemne odczucie komfortu na całym ciele. Wspomaga utrzymanie fizjologicznego krążenia krwi i funkcjonowania stawów. 

Sposób użycia: 50 ml ( 3 zakrętki butelki) dodać do ciepłej wody we wannie (może być stosowane w wannie z hydromasażem). Pozostać zanurzonym w kąpieli na co najmniej 15-20 minut.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, alkohol denat, wyciągi ze świerku oraz z sosny, żywokostu, geranium, pąków topoli, wierzby, cynamonu, tui.

Informacja: firma Nadeje położona jest w pięknym morawskim krajobrazie we wsi Brodek u Konice w okolicy Ołomuńca. Otoczona jest niewielkimi wzniesieniami i górami na wysokości 600 m n.p.m. z dala od miast i autostrad. Cisza i spokój oraz czyste powietrze pozwalają firmie Nadeje na prowadzenie własnych wartościowych upraw roślin. Stanowią one źródło do pozyskiwania pączków i kiełków roślinnych będących surowcem do wytwarzania wyjątkowych nalewek. Stanowią one zasadniczą podstawę do produkcji wszystkich preparatów.

Nadeje