Marki

 • ALKAEST

  ALKAEST

  Włoskie laboratorium Luigi Vernacchia.

  Zajmujące się przygotowywaniem preparatów spagirycznych - szczególna technika przetwarzania materiałów z trzech królestw Natury, aby maksymalnie wywyższyć potencjalne zalety ich aktywnych składników.

 • AnneMarie Borlind
 • CEMON

  CEMON

  Firma Cemon, produkuje i dystrybuuje produkty, których celem jest stwarzanie możliwości utrzymania dobrego stanu zdrowia. Zobowiązanie to Cemon utrzymuje dzięki swojej wiedzy eksperymentalnej i etycznej. Projekt firmy realizowany jest dzięki wiedzy medycznej i w odniesieniu do pierwszej zasady przysięgi Hipokratesa dbania o zdrowie pacjenta i dążenia do trwałego zdrowia bez powodowania jednocześnie szkód. 

 • Heliotrop

  Heliotrop

  Tymczasem sama marka ma ponad 50-letnią historię. Pomiędzy pierwszymi mydłami a dzisiejszym asortymentem znajduje się ponad 80 lat badań, liczne patenty i opracowania. Pozostaje chęć korzystania z naturalnych składników w celu promowania naturalnych funkcji skóry i ochrony przed codziennym stresem.

 • Nadeje

  Nadeje

  W produktach firmy Nadeje wykorzystywane są wyciągi i nalewki otrzymywane z merystematycznych tkanek roślinnych, czyli tkanek twórczych i wzrostowych roślin. Tkanki te zawierają całą energię wzrostu rośliny i są jej przyszłością. Są to pączki, wierzchołki pędów, pąki kwiatów, bulwy, kiełki i nasiona. Tkanki te są bardzo bogate w minerały i substancje niezbędne w okresie embrionalnym rośliny. A więc w okresie najbardziej wymagającym dla przyszłości rośliny i zabezpieczającym w najcenniejsze substancje, jak mikro- i makroelementy, witaminy, hormony wzrostu, enzymy. 

 • PlantExtrakt

  PlantExtrakt

  Firma zaopatruje rynki farmaceutyczne w Europie mi.in.w Niemczech, Austrii, Włoszech, ale też na Dalekim Wschodzie w Indiach i Pakistanie.  Wyciągi ze świeżych surowców roślinnych metodami na zimno prowadzą do uzyskiwania w stanie niezmienionym substancji odpowiedzialnych za działanie preparatu. Produkcja w PlantExtrakt jest kontrolowana przez jednostki zewnętrzne oraz w procedurze wewnętrznej kontroli jakości. Są robione analizy gleby upraw ekologicznych i obszarów zbierania surowców.

 • Provida Organics

  Provida Organics

  Provida Organics zawsze była firmą rodzinną, która od ponad 33 lat konsekwentnie produkuje prawdziwe naturalne kosmetyki. 
  Dla firmy jest bardzo ważne, aby żaden z surowców lub produktów nie był testowany na zwierzętach.
 • Sante Naturkosmetik