Lista produktów marki PlantExtrakt

Firma zaopatruje rynki farmaceutyczne w Europie mi.in.w Niemczech, Austrii, Włoszech, ale też na Dalekim Wschodzie w Indiach i Pakistanie.  Wyciągi ze świeżych surowców roślinnych metodami na zimno prowadzą do uzyskiwania w stanie niezmienionym substancji odpowiedzialnych za działanie preparatu. Produkcja w PlantExtrakt jest kontrolowana przez jednostki zewnętrzne oraz w procedurze wewnętrznej kontroli jakości. Są robione analizy gleby upraw ekologicznych i obszarów zbierania surowców.

Firma PlantExtrakt założona jesienią 1991 roku 14 km od Cluj Napoca w otoczeniu i na obszarze nieskażonej przyrody. Laboratoria Plantextrakt posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w przetwórstwie surowców roślinnych pozyskiwanych z 12 ha upraw ekologicznych dla gemmoterapii i homeopatii. Firma zaopatruje rynki farmaceutyczne w Europie mi.in.w Niemczech, Austrii, Włoszech, ale też na Dalekim Wschodzie w Indiach i Pakistanie.  Wyciągi ze świeżych surowców roślinnych metodami na zimno prowadzą do uzyskiwania w stanie niezmienionym substancji odpowiedzialnych za działanie preparatu. Produkcja w PlantExtrakt jest kontrolowana przez jednostki zewnętrzne oraz w procedurze wewnętrznej kontroli jakości. Są robione analizy gleby upraw ekologicznych i obszarów zbierania surowców.

W naszej ofercie znajdują się produkty firmy PlantExtrakt zawierające wyłącznie fitoembrioekstrakty, lub jako mieszanki z innymi składnikami. Każdy z produktów stosowany racjonalnie może służyć do suplementacji codziennej diety. Coraz częściej jest zauważana i doceniana prozdrowotna rola suplementów diety, oraz jej wpływ na redukcję kosztów dbania o zdrowie. I jest to zupełnie logiczne, ponieważ dbając o siebie pomagamy zredukować ryzyko choroby, a tym samym zmniejszać koszty. 

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji